O firmie

Eurobent Sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która w 2008 r. przebojem weszła na rynek producentów mat bentonitowych - geosyntetycznych barier uszczelniających wykonanych na bazie bentonitu (minerał ilasty o niezwykłej zdolności pęcznienia, stając się jednym z wiodących producentów na świecie i posiadającym w obecnym momencie ugruntowaną pozycję na rynku.

Dzięki wysokiej jakości naszych produktów oraz profesjonalnej obsłudze zyskaliśmy zaufanie jednych z największych odbiorców z całej Europy i nie tylko. Równocześnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie geo-syntetyków wypracowaliśmy bezcenną wiedzę na temat mat bentonitowych, co pozwala nam być innowacyjnym i niekwestionowanym konkurentem na rynku międzynarodowym. Nadrzędnym celem, który przyświeca naszej działalności jest uzyskiwanie renomy firmy kompetentnej, godnej zaufania, która szybko reaguje na potrzeby i wymagania wszystkich klientów.

Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Zyskaliśmy już zaufanie wielu klientów. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, indywidualnemu podejściu do każdego klienta i profesjonalnej obsłudze, spotykamy się z dużym uznaniem ze strony naszych klientów, a każde miłe słowo traktujemy jak najlepszą nagrodę i znak, że to w jaki sposób działamy ma sens. Dzięki specjalistycznemu laboratorium oraz wyszkolonej kadrze laborantów prowadzimy liczne testy na naszych produktach, co sprawia że jakość materiału jest stale kontrolowana oraz ulepszana.

Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania.

Wszystkie wyżej wymienione cechy tworzą prawdziwy obraz całościowy naszej firmy. Cieszymy się zaufaniem Naszych Klientów, ponieważ od początku naszej pracy stawiamy na jakość i doświadczenie naszych pracowników. Ulokowanie produkcji w naszej firmie oznacza wybranie rzetelnego i godnego zaufania partnera.

Dla nas Klient jest najważniejszy!

Misja firmy Eurobent Sp. z o.o.:

Chcemy, żeby nasz wyrób, który jest stosowany jako geo-memebrana przy budowie nowoczesnych wysypisk odpadów i realizacji inwestycji budowlanych w całej Europie był wytwarzany, przechowywany i wysyłany w warunkach, które w minimalnym stopniu mają wpływ na degradację środowiska tak, żeby nasi Klienci mieli satysfakcję z zakupu wyrobu w pełni proekologicznego.

Nasze hasło to:

"Innowacyjność i ciągłe doskonalenie w trosce o środowisko naturalne oraz pełna satysfakcja naszych odbiorców !"